0
0
Програма лояльності Програма лояльності

Щоб стати учасником програми лояльності ANDRE TAN:

  • Необхідно здійснити покупку в одному з магазинів на 1500 грн одним чеком.
  • Заповнити анкету, підтвердивши згоду з правилами і умовами програми.
  • Отримати дисконтну карту за номером телефону.

Привілеї програми лояльності ANDRE TAN:

  • При накопиченні суми в 5 000 грн власник карти з наступною покупкою отримує знижку 5%.
  • При накопиченні суми, що дорівнює 15 000 грн, власник карти з наступною покупкою отримує знижку 10%.
  • При накопиченні суми від 50 000 грн, учасник отримує VIP карту зі знижкою 20%*.
  • Дисконтна карта ANDRE TAN діє у всій мережі магазинів ТМ «ANDRE TAN» в незалежності від міста і магазина видачі: в магазинах ANDRE TAN, ANDRE TAN KIDS, згідно з умовами Дисконтної програми.
  • Подарунок на День Народження - знижка 30% на жіночий одяг. Для дітей знижка в день народження становить 10%. Привілеї діють 3 дні до дня народження, в день народження і 3 дні після дня народження, разом 7 днів. Для отримання знижки на честь Дня народження учаснику програми під час здійснення покупки необхідно пред'явити офіційний документ (паспорт / водійські права). Знижка в День народження (10% або 30%) не сумується з номіналом знижки за накопичувальною дисконтною карткою або VIP картою. Знижка на честь Дня народження не діє на спеціальні пропозиції, на акційний товар, товар лінії Atelier, аксесуари, на товар, вироблений спільно з іншими торговими марками, благодійні товари. Знижка діє виключно для власників дисконтної карти.

*Знижка за накопичувальною картою та VIP картою не сумується зі спеціальними пропозиціями, не діє на акційний товар, на лінію ANDRE TAN Basic, на товар з сезонними знижками, на товари інших брендів, представлених в магазині, благодійні товари. Знижка за дисконтною карткою (5%, 10%) діє на всі аксесуари та на товар, вироблений спільно з іншими торговими марками (колаборації). Розмір знижки відповідає знижці за картою (5% або 10%). VIP карти - знижка 20% діє на всі товари і аксесуари лінії ANDRE TAN; на товари ТМ «ANDRE TAN KIDS», лінії Atelier і товар вироблений спільно з іншими торговими марками (колаборації), діє фіксована знижка 10%.

Виняток: знижка за дисконтною карткою може сумуватися з акцією, якщо це передбачено в умовах акції. Знижка за картою не діє на покупку подарункових сертифікатів.

*Термін дії VIP карти - 1 рік з моменту активації. Карта продовжується на наступний рік, за умови накопичення на карті 40 000 грн протягом дії VIP карти. Якщо власник VIP карти не робить протягом року покупок на суму, що відповідає категорії «VIP карта», знижка знижується відповідно до суми покупок за рік. При абсолютній відсутності покупок протягом року, VIP карта стає недійсною. При обміні дисконтних карт, попередня карта вилучається.